Titulková fotosoutěž

Nadace Partnerství, která je koordinátorem Moravských vinařských stezek a certifikace Cyklisté vítáni, vyhlašuje soutěž o fotografii na titulku Kalendáře akcí 2017.
 
 

V čem fotosoutěž spočívá?

Pochlubte se vašimi foto úlovky z cyklovýletů po Moravských vinařských stezkách. Výherce získá software na úpravu fotografií od Zoner Photo Studio a jeho fotografie bude zveřejněna na titulní straně Kalendáře akcí na vinařských stezkách 2017
 

Kdo se může zúčastnit fotosoutěže?

Fotosoutěž je otevřena všem lidem bez rozdílu věku i vyznání.
 

Jak se zúčastnit fotosoutěže?

Na webu www.stezky.cz v sekci „Fotosoutěž“ můžete přihlásit/nahrát až tři své fotografie z vinařských stezek, ideální jsou fotky cyklistů/cyklistek ve vinařské krajině. Tyto fotografie musí mít minimální rozlišení 1600 x 1200 px a měly by být orientovány na výšku. Současně je nezbytné vyplnit kontakt, abychom Vám mohli dát vědět v případě postupu do finále a výhry.
 

Co můžu vyhrát?

1. místo - vítězná fotografie
Software na úpravu fotografií Zoner Photo Studio X a zveřejnění fotografie na titulní straně Kalendáře akcí na vinařských stezkách 2017

2. – 3. místo (fotografie na 2. - 3. místě)
Tričko Moravských vinařských stezek
 

Jak fotosoutěž proběhne?

Od úterý 31. 1. 2017 do pondělí 6. 2. 2017 (23:59 hod) budete mít možnost na webu www.stezky.cz v sekci Fotosoutěž přihlásit/nahrát své fotografie. Následně vybere tým Greenways Nadace Partnerství nejlepší fotku, která bude umístěna na titulní stranu tištěného Kalendáře akcí 2017 a vítěz bude odměněnm fotosoftwarem Zoner Photo Studio X.


Nadace Partnerství Vám přeje mnoho pohodových zážitků na Moravských vinařských stezkách a spokojenosti v zařízeních Cyklisté vítáni!