Krajem vína - Letní putování po vinařských stezkách Mikulovska

Termín a lokalita

17. 7. 2021 0:00 - 17. 7. 2021 0:00
Mikulov

Organizátor

Nadace Partnerství
Mikulov
 515 903 121
Koupit startovní balíček

Třetí červencovou sobotu vás v Mikulově a okolí čeká další z výletů po vinařských stezkách, který je určený pro cyklisty i pěší, pro zdatné turisty i rodiny s dětmi! Objevte tajemství vinných sklepů, ochutnejte místní speciality a vyhrajte zajímavé ceny v cíli.

Start

Akce je otevřená široké veřejnosti, zdatným sportovcům i rodinám s dětmi. Stačí přijít v sobotu 17. 7. 2021 mezi 9. a 11. hodinou na registrační místo v Mikulově.

Startovní balíček můžete koupit v předprodeji na e-shopu za 180 Kč nebo pak na místě za 200 Kč (předprodej končí v pátek před akcí ve 12:00 hodin). Balíček obsahuje degustační skleničku s nosičkou, cyklopas s mapou tras, bohatý program v rámci razítkovacích míst a vyznačené dvě trasy pro cyklisty a jedna pro pěší.

Pokud na akci přijedete v letošním tričku soutěžní výzvy Do práce na kole, získáte slevu 20 % na nákup startovního balíčku na místě. Slevu 20 % získáte také, pokud na startu ukážete platnou jízdenku IDS JMK. Slevy se nesčítají.
 

Trasy

Připraveny jsou 2 trasy pro cyklisty a jedna pro pěší značené barevnými značkami. Na trase potkáte razítkovací místa v tradičních vinařských sklepech nebo u atraktivních turistických cílů.
Okruh tras a zastávková místa zveřejníme před akcí.

Cíl

Letní putování krajinou Lednicko-Valtického areálu zakončíme opět v Mikulově, který vás uchvátí hudbou, vínem i místními specialitami. Čeká také folklorní program a samozřejmě oblíbené závěrečné losování o vína z regionu, ubytování v cyklopenzionu s certifikací Cyklisté vítáni, cyklovybavení i další doplňky Moravských vinařských stezek.
 

Kde se ubytovat?

Ubytování s bezplatnou úschovou kol v certifikovaných zařízeních Cyklisté vítáni najdete na webu Cyklisté vítáni.
 

Jak se dostat na akci bez auta?

Z Brna cyklovlaky v 8:02 (přímý do Mikulova) a v 9:36 (v Břeclavi přestup). Zpět z Mikulova v 17:05 (přestup v Břeclavi) nebo v 18:45 přímý vlak do Břeclavi a Brna.

Jízdenka IDS JMK 24 hodin pro 2 dospělé + 3 děti do 15 let – 190 Kč, pro kolo: 1 cesta - 35 Kč, 24 hodin - 70 Kč.

Více na www.idsjmk.cz.
 

Pořadatelé a partneři

 
IDS_web-(2).PNG        
 
 
Tento projekt podpořili Jihomoravský kraj a Česká spořitelna
 
JMK_logo_2010_250.jpg  

Partneři seriálu akcí Krajem vína 2021
 
    Logo-MVSm.jpg     CV_2008m.jpg        
     
        
     
     

Koupit startovní balíček
Tato stránka využívá cookies. Kliknutím na „Rozumím“ souhlasíte s pravidly ochrany osobních údajů.

© 1996 - 2021 Nadace Partnerství. Všechna práva vyhrazena.

Design Zbyšek Podhrázský. Web by Kentico CMS.