Krajem vína - Letní putování po vinařských stezkách Mikulovska

Termín a lokalita

16. 7. 2022 9:00 - 16. 7. 2022 17:00
Mikulov

Organizátor

Partnerství o.p.s.
Mikulov
 515 903 121
Koupit startovní balíček

Krajem vína - Letní putování po vinařských stezkách Mikulovska

Třetí červencovou sobotu vás v Mikulově a okolí čeká další z výletů po vinařských stezkách, který je určený pro cyklisty i pěší, pro zdatné turisty i rodiny s dětmi! Objevte tajemství vinných sklepů, ochutnejte místní speciality a vyhrajte zajímavé ceny v cíli.

Start

Akce je otevřená široké veřejnosti, zdatným sportovcům i rodinám s dětmi. Stačí přijít v sobotu 16. 7. 2022 mezi 9. a 11. hodinou na registrační místo v Mikulově, ve venkovním areálu Gymnázia a střední odborné školy Mikulov (mapa, Vídeňská 871/48, 692 01 Mikulov). Doporučujeme příjezd na kole nebo příchod pěšky z vlaku. Účastníky, kteří přijedou na akci autem, prosíme zaparkovat vozidla na záchytném parkovišti Parkoviště P1 Jiráskova (Parkoviště pro návštěvníky a turisty Mikulova).

Startovní balíček můžete koupit v předprodeji na e-shopu za 180 Kč nebo pak na místě za 250 Kč (předprodej končí ve čtvrtek před sobotní akcí). Balíček obsahuje degustační skleničku s nosičkou, slosovatelný startovní pas s mapou tras, bohatý program v rámci razítkovacích míst a vyznačené dvě trasy pro cyklisty a jedna pro pěší.

Pokud na akci přijedete v letošním tričku soutěžní výzvy Do práce na kole 2022, získáte slevu 20 % na nákup startovního balíčku na místě. Slevu 20 % získáte také, pokud na startu ukážete platnou jízdenku IDS JMK nebo fakturu za celoroční předplatné časopisu Cykloturistika 2022 (fakturu na Vaše jméno). Slevy se nesčítají.

Trasy

Připraveny jsou 2 trasy pro cyklisty a jedna pro pěší značené barevnými značkami. Na trase potkáte razítkovací místa v tradičních vinařských sklepech nebo u atraktivních turistických cílů. Kterými obcemi trasy povedou tentokrát zveřejníme v roce 2022.

Cíl

Letní putování krajinou Lednicko-Valtického areálu zak ončíme opět v Mikulově, který vás uchvátí hudbou, vínem i místními specialitami. Čeká také folklorní program a samozřejmě oblíbené závěrečné losování o vína z regionu, ubytování v cyklopenzionu s certifikací Cyklisté vítáni, cyklovybavení i další doplňky Moravských vinařských stezek.
 

Kde se ubytovat?

Ubytování s bezplatnou úschovou kol v certifikovaných zařízeních Cyklisté vítáni najdete na webu Cyklisté vítáni.
 

Jak se dostat na akci bez auta s IDS JMK?

Jízdní řády se průběžně mění.  Více na www.idsjmk.cz.
 

Pořadatelé a partneři

 
     miklogo.jpg logotyp-Mikulovska-rozvojova_2015_barva.jpg       logo_783.gif  
 
 
Tento projekt podpořili Jihomoravský kraj a Česká spořitelna
 
JMK_logo_2010_250.jpg  

Partneři seriálu akcí Krajem vína 2021
 
    Logo-MVSm.jpg      CV_2008m.jpg        
     
        
     
     

Koupit startovní balíček
Tato stránka využívá cookies. Kliknutím na „Rozumím“ souhlasíte s pravidly ochrany osobních údajů.

© 1996 - 2021 Nadace Partnerství. Všechna práva vyhrazena.

Design Zbyšek Podhrázský. Web by Kentico CMS.