Krajem vína - Na kole vinohrady Uherskohradišťska - letní jízda

Termín a lokalita

10. 7. 2021 0:00 - 10. 7. 2021 0:00
Uherské Hradiště

Organizátor

Hana Patková
Uherské Hradiště
 572 525 525

Krajem vína - Na kole vinohrady Uherskohradišťska - letní jízda

Historicky první ročník prázdninového cyklovýletu po vinařských stezkách Uherskohradišťska proběhne v sobotu 10. července 2021. Akce navazuje na oblíbené jarní otevírání a podzimní uzavírání vinařských cyklostezek, které mají na Slovácku dlouholetou tradici.

Letní jízda se bude konat v rámci hudebně-sportovního festivalu Slovácké léto. Čtrnáctý ročník této oblíbené akce proběhne v termínu 2.-11. července 2021. „V roce 2020 jsme z důvodu karantény poprvé zkušebně uspořádali tradiční jarní otevírání cyklostezek až v létě, právě ve spolupráci se Slováckým létem. Toto spojení se nám osvědčilo, a tak jsme se rozhodli milovníkům cyklistiky a moravského vína nabídnout podobnou akci pravidelně každé prázdniny,“ říká hlavní organizátorka Na kole vinohrady Hana Patková z Městského informačního centra Uherské Hradiště.

O podrobnostech (trasy, čas, zapojení vinařů apod.) budou organizátoři letní jízdy včas informovat. Vše důležité bude aktualizováno zde i na webech www.slovackeleto.cz a www.slovacko.cz.

Registrovat se můžete na webu www.slovacko.cz/nakolevinohrady. ). Tam také pořídíte cyklistické triko s motivy Na kole vinohrady a Slováckého léta - letošního spolupořadatele. Pokud se rozhodnete až na poslední chvíli, nevadí. Registrace budou probíhat i v den samotné akce, a to od 8.30 do 9.30 hodin na Masarykově náměstí. Pak už za symbolického výstřelu vyrazí do terénu první skupina, následovaná těmi dalšími, aby nejpozději v 10 hodin byli již všichni na svých trasách. Startovné 150,- Kč je možné uhradit při registraci na webu i na místě. Stylové cyklistické tričko pořídíte v předprodeji za 300,- Kč, na místě vás vyjde na 450,- Kč.

Plánovaný návrat všech účastníků je mezi 16. a 17. hodinou na Masarykovo náměstí, kde se bude konat koncert kapely Vencas group a ochutnávka vín z malého vinného trhu v režiii spolku Vinaři od Hradiště.

Den můžete příjemně zakončit při koncertě CM Harafica a posezením u cimbálu na Kolejním nádvoří (Masarykovo náměstí 21) - vstupné na večerní program je 250,- Kč v předprodeji, 350,- Kč na místě.
 

Tato stránka využívá cookies. Kliknutím na „Rozumím“ souhlasíte s pravidly ochrany osobních údajů.

© 1996 - 2021 Nadace Partnerství. Všechna práva vyhrazena.

Design Zbyšek Podhrázský. Web by Kentico CMS.