Krajem vína - Na kole vinohrady Uherskohradišťska - letní jízda

Termín a lokalita

10. 7. 2021 0:00 - 10. 7. 2021 0:00
Uherské Hradiště

Organizátor

Hana Patková
Uherské Hradiště
 572 525 525

Historicky první ročník prázdninového cyklovýletu po vinařských stezkách Uherskohradišťska proběhne v sobotu 10. července 2021. Akce navazuje na oblíbené jarní otevírání a podzimní uzavírání vinařských cyklostezek, které mají na Slovácku dlouholetou tradici.

Letní jízda se bude konat v rámci hudebně-sportovního festivalu Slovácké léto. Čtrnáctý ročník této oblíbené akce proběhne v termínu 2.-11. července 2021. „V roce 2020 jsme z důvodu karantény poprvé zkušebně uspořádali tradiční jarní otevírání cyklostezek až v létě, právě ve spolupráci se Slováckým létem. Toto spojení se nám osvědčilo, a tak jsme se rozhodli milovníkům cyklistiky a moravského vína nabídnout podobnou akci pravidelně každé prázdniny,“ říká hlavní organizátorka Na kole vinohrady Hana Patková z Městského informačního centra Uherské Hradiště.

O podrobnostech (trasy, čas, zapojení vinařů apod.) budou organizátoři letní jízdy včas informovat. Vše důležité bude aktualizováno zde i na webech www.slovackeleto.cz a www.slovacko.cz.

Tato stránka využívá cookies. Kliknutím na „Rozumím“ souhlasíte s pravidly ochrany osobních údajů.

© 1996 - 2021 Nadace Partnerství. Všechna práva vyhrazena.

Design Zbyšek Podhrázský. Web by Kentico CMS.