Krajem vína - Tour de burčák po vinařských stezkách Kyjovska

Termín a lokalita

1. 10. 2022 9:00 - 1. 10. 2022 17:00
Kyjov

Organizátor

Partnerství, o.p.s.
Kyjov
 778 490 125

Krajem vína - Tour de burčák po vinařských stezkách Kyjovska

První říjnový víkend strávíme v podzimních vinicích v okolí Kyjova. Připraveny budou 2 trasy pro cyklisty a jedna pro pěší po vinařských stezkách Kyjovska. Na kole nebo pěšky budete objevovat krásy slovácké přírody a ochutnáte místní speciality včetně burčáku. 
 

Start

Akce je otevřená široké veřejnosti, zdatným sportovcům i rodinám s dětmi. Stačí přijít v sobotu 1. 10. 2022 mezi 9. a 11. hodinou na registrační místo v Kyjově na Masarykově náměstí před radnici a vyzvednout si u u nás ve stanu startovní balíček. Odkaz v mapě zde: https://mapy.cz/s/mahesejana

Startovní balíček můžete koupit v předprodeji na e-shopu za 180 Kč nebo pak na místě za 250 Kč (předprodej končí ve čtvrtek před sobotní akcí). Děti do 15 let mají vstup zdarma. Balíček obsahuje degustační skleničku s nosičkou, slosovatelný startovní pas s mapou tras, zajištění doprovodného programu na trasách a v cíli a vyznačené dvě trasy pro cyklisty a jedna pro pěší.

Pokud na akci přijedete v letošním tričku soutěžní výzvy Do práce na kole 2022, získáte slevu 20 % na nákup startovního balíčku na místě. Slevu 20 % získáte také, pokud na startu ukážete platnou jízdenku IDS JMK nebo fakturu za celoroční předplatné časopisu Cykloturistika 2022 (fakturu na Vaše jméno). Slevy se nesčítají.
 

Trasy

Připraveny jsou 2 trasy pro cyklisty a jedna pro pěší značené barevnými značkami. Na trase potkáte razítkovací místa v tradičních vinařských sklepech nebo u atraktivních turistických cílů.

Cíl

Výlet zakončíme ve sklepní uličce ve Skoronicích. V cíli bude připravený doprovodný program s nabídkou místních specialit včetně čerstvého burčáku. V závěrečném losování pak můžete vyhrát některou z cen - třeba vína z regionu či dovolenou v certifikovaném zařízení Cyklisté vítáni.
 

Kde se ubytovat?

Ubytování s bezplatnou úschovou kol v certifikovaných zařízeních Cyklisté vítáni najdete na webu Cyklisté vítáni.
 

Jak se dostat na akci bez auta?

Aktuální info na www.idsjmk.cz.
Z Brna bude na akci vypraven také zvláštní cyklobus. Místo v něm je nutné si rezervovat zde www.brnoviden.cz/Aktuality/Rezervacecyklobusu, kde najdete také čas odjezdu, návratu i trasu cyklobusu.
Rezervace stejně jako jízdné je zdarma.

Pořadatelé a partneři

 
IDS_web-(2).PNG   erb-min.png Penzion-Zabinec.jpg
 
 
Tento projekt podpořil Jihomoravský kraj
 
JMK_logo_2010_250.jpg    

Partneři seriálu akcí Krajem vína
 
    Logo-MVSm.jpg     CV_2008m.jpg        Logo-web_Sport-Arsenal.JPG


 
logo-obrazek.JPG
       
     
           

 

   Logo-web_DPNK.JPG  

      cykloturistika.jpg
 
     
     
 

Více informací
Tato stránka využívá cookies. Kliknutím na „Rozumím“ souhlasíte s pravidly ochrany osobních údajů.

© 1996 - 2022 Nadace Partnerství. Všechna práva vyhrazena.

Design Zbyšek Podhrázský. Web by Kentico CMS.