Zadání akce/služby otevřených sklepů do online Kalendáře akcí 2022


MVS_kalendar4x.jpgKaledář je komplexním přehledem cykloturistických, folklorních, tradičních kulturních a vinařských akcí na jižní Moravě a za devět let své existence se stal oblíbenou tiskovinou vyhledávanou především milovníky vína a vinařské turistiky a cykloturistiky.

Vzhledem k aktuální situaci, kdy pořádání akcí závisí na aktuálních opatřeních proti šíření pandemie koronaviru, jsme se rozhodli nevydávat tištěný Kalendář akcí pro rok 2022. Všechny akce budou uvedeny v našem ONLINE Kalendáři akcí na webu. Umožní nám to flexibilně reagovat na změny termínů či případné rušení akcí.

Kdykoliv během sezóny můžete vkládat akce konané ve vaší obci, před vložením se jen ujistěte, zda již není v online kalendáři publikována. Pokud je, už ji znovu nevkládejte. V případě, že už vloženou akci chcete upravit, zrušit či přesunout, pište na vinarske.stezky@nadacepartnerstvi.cz.

Děkujeme, že společně s námi pečujete o Moravské vinařské stezky!


Formulář pro vložení údajů

Pro správné uložení akce je nutné vyplnit všechny položky v požadovaném formátu. Pokud po uložení akce vyskočí červená poznámka "Vložte nějakou hodnotu" nebo "Vložte hodnotu ve formátu ...", akce se zatím neuložila a je třeba tyto hodnoty opravit a po opravě znovu nahrát fotografii akce. Poté uložte.

  Název
(nepište celý název kapitálkami, př. Festival otevřených sklepů - Jaro na Kyjovsku, nikoliv FESTIVAL OTEVŘENÝCH SKLEPŮ - JARO NA KYJOVSKU)
  Termín a lokalita
(obě data ve formátu 16.5.2022)
(např. Kulturní dům, Sklepní ulička, Ekocentrum Trkmanka,...)
  Popis akce
(např. Cyklovýlet ze seriálu Krajem vína 2022. Třetí květnovou sobotu proběhne ve Velkých Pavlovicích a okolních Modrých horách jeden z tradičních nejkrásnějších výletů po vinařských stezkách. Registrace účastníků je otevřena v sobotu 16. května od 9.00 do 11.00 hod. ve Velkých Pavlovicích v Ekocentru Trkmanka. Na kole nebo pěšky budete moci putovat zvlněnou vinařskou krajinou s dalekými výhledy, zažít atmosféru jara mezi vinicemi a ochutnat vína přímo z rukou vinařů v tradičních vinných sklípcích. Připraveny jsou 2 trasy pro cyklisty a jedna pro pěší. Putování zakončíme opět ve Velkých Pavlovicích v Ekocentru Trkmanka, kde vás kromě ochutnávky vín a místních specialit čeká také folklórní program. A samozřejmě oblíbené závěrečné losování o dojezdové ceny)
(povinné vybrat 1 z možností)
  Organizátor
(např.www.vinarske.stezky.cz)
(např. 515903121)
(např. vinarske.stezky@nap.cz)
(nebude zveřejněn)
(nebude zveřejněn)
  Fotografie z akce
(Pokud vlastníte a můžete nám bezplatně poskytnout aktuálnější fotografie z Vašich cykloturistických, vinařských a folklorních akcí na jižní Moravě, velmi to oceníme. Vybrané fotografie uvedeme v tištěném i elektronickém Kalendáři akcí, také na webu https://www.vinarske.stezky.cz/kalendar)


Před uložením se podívejte na naše Zásady zpracování osobních údajů

V případě nejasností pište na vinarske.stezky@nadacepartnerstvi.cz.


 
Tato stránka využívá cookies. Kliknutím na „Rozumím“ souhlasíte s pravidly ochrany osobních údajů.

© 1996 - 2022 Nadace Partnerství. Všechna práva vyhrazena.

Design Zbyšek Podhrázský. Web by Kentico CMS.